Apie įmonę

Saugos tarnyba UAB „Rimsauga“ atidaryta nuo 2011 rugsėjo pirmos dienos Tauragėje. Nuo spalio penkioliktos dienos viena iš UAB „Rimsauga“ atstovybių duris atvėrė Jurbarko mieste.
Kadangi šioje srityje įmonės vadovybė dirba jau daugiau nei 15 metų ir daugelis klientų mus pažysta asmeniškai tikimės, kad jie ir toliau pasitikės mūsų įmone.

Saugos tarnybos automobiliai aprūpinti pačia pažangiausia GPS navigacine sistema, leisiančia saugomą objektą pasiekti lengviau, greičiau ir be klaidų. Tam pačiam tikslui pasiekti įmonėje dirba ir puikiai miestą pažįstantys darbuotojai. Dar daugiau, klientas, jeigu to pageidaus, apie jo namuose arba įmonėje suveikusią apsaugos signalizaciją informuojamas SMS pranešimu tuo pačiu metu kaip ir UAB „Rimsauga“ budintis ekipažas.

Paslaugų spektras įmonėje plečiamas. Jos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Teikiame stebėjimo bei reagavimo paslaugą, video sistemų pagalba stebime objektų bei aikštelių teritorijas, vykdome apsaugos sistemų priežiūrą, o jos neturintiems galime apsaugos ir video sistemą sumontuoti. Tiek naujiems, tiek jau esamiems klientams taikome lanksčius įkainius ir siūlome paslaugas, kurių priklausant ankstesniajai saugos tarnybai, nebuvo įmanoma gauti.