Paslaugos


home_insurance_for_business_2
Šiuolaikiška apsaugos sistema - tai visokeriopa žmogaus pagalbininkė, turto ir ramybės sergėtoja. Moderni, specialistų įrengta ir prižiūrima apsaugos sistema, tikrai netaps tik kaimynus erzinantis triukšmadarys.
Saugos tarnyba „Rimsauga“ siūlo pasinaudoti visomis apsaugos sistemų galimybėmis. Mes pasirengę visapusiškai Jums padėti ir išpildyti pačius įmantriausius klientų poreikius.

Teikiame šias paslaugas:
  1. Greitojo reagavimo ekipažais reaguojame į gaunamus signalus nedelsiant atvykdami į objektą ir imamės visų būtinų ir įstatymais leidžiamų priemonių kliento gyvybės, sveikatos ir turto išsaugojimui;
  2. Apsaugos, priešgaisrinės, video sistemų įregimas;
  3. Apsaugos ir priešgaisrinės sistemos patikrinimas, priežiūra ir remontas;
  4. Fizinė teritorijų, objektų, viešų ir privačių renginių apsauga;
  5. Nesvarbu kur randasi Jūsų objektas, sudarius sutartį pajungiame apsaugos sistemą į centrinį stebėjimo pultą jos perduodamų signalų stebėjimui;
  6. Saugome objektus video stebėjimo sistemų pagalba;
  7. Teikiame transporto sekimo paslaugą, montuojame automobilines apsaugos sistemas.

home_insurance_for_business_1
Užsisakius mūsų paslaugas - Jums nebereikės rūpintis ar apsaugos sistema veikia - tai darysime mes už jus 24 val. per parą.
Pvz.: Gavus elektros maitinimo gedimą, būsite informuoti apie tai. Tai aktualu jeigu šildymo sistema priklausoma nuo elektros tiekimo ir jūs galėsite imtis priemonių, kad neperkaistų šildymo katilas. Mes nedelsdami reaguosime į apsaugos ir priešgaisrinių jutiklių suveikimus ir Jus informuosime, jūs išvengsite didesnių nuostolių ar net tragiškų nelaimių. Išvykstant nebereikės prašyti pažįstamų ar kaimynų, kad prižiūrėtų jūsų turtą.


Mūsų partneriai